Licznik odwiedzin

3775342

Stypendia dla rodzin z dziećmi w ciężkim stanie klinicznym – IV edycja

 

      Do 20 marca 2016 r. rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym mogą składać wnioski o stypendia. Program Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia SPES jest skierowany do znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej rodzin, opiekujących się dziećmi, które na skutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Są to dzieci wymagające wsparcia funkcji życiowych za pomocą respiratora bądź koncentratora tlenu, karmienia dojelitowego lub pozajelitowego, innych całodobowych specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych.

Szczegółowe informacje oraz dostęp do aplikacji umożliwiającej złożenie wniosku znajdują się na stronie: www.fundusze.ngo.pl

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski