Licznik odwiedzin

3909058

Zaproszenie

 

     Targi Lublin S.A. zapraszają do udziału w Kiermaszu Ogrodniczym EDEN, Kiermaszu Zdrowie i Uroda oraz Targach Styl 50 + Oferta dla Dojrzałych i Seniorów,  które odbędą się w dniach 25-26 kwietnia br. na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego w Lublinie, ul. Dworcowa 11.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest promocja polskich owoców i warzyw.  Stowarzyszenie Polska Ekologia promująca projekt pn. „Jedz Najlepsze Polskie Owoce i Warzywa” przygotowała wiele atrakcji, szczególnie dla dzieci i młodzieży. W programie m.in. gotowanie na żywo, degustacje i konkursy. Projekt  finansowany jest z Funduszu Promocji Owoców i Warzyw Agencji Rynku Rolnego. Podczas Kiermaszów Wystawcy oferują do sprzedaży drzewka, krzewy, cebulki, kwiaty, nawozy, altanki oraz kosmetyki, sprzęt rehabilitacyjny i sportowy, zdrową żywność oraz biżuterię i rękodzieło.

W ramach targów STYL 50+ Oferta dla Dojrzałych i Seniorów wraz z naszymi Partnerami oraz Gminą Lublin przygotowano strefę bezpłatnych badań i konsultacji medycznych m.in. badania mammograficzne dla kobiet w grupie wiekowej 50-69 lat, spotkania z przedstawicielami Lubelskich Uniwersytetów Drugiego i Trzeciego Wieku, fundacjami działającymi na rzecz Seniorów oraz zespołami wsparcia osób dojrzałych w Lublinie. 

 Targi otwarte są w godzinach 9-17 (sobota-niedziela).

 Serdecznie zapraszamy

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski