Licznik odwiedzin

3909022

Perły Biznesu rozdane

 

     W piątek 16 września 2022 r. w Zamościu odbyła się uroczysta gala V edycji Plebiscytu Perły Biznesu, organizowanego przez Kronikę Tygodnia.

Perły przyznawane były w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo, Debiut Roku, Innowacja Roku, Produkt Roku, Dobroczyńca Roku, Kobieta Sukcesu i Inwestycja Samorządowa.

Decyzją kapituły w kategorii Inwestycja Samorządowa Gmina Radecznica zajęła III miejsce za realizację inwestycji „Poprawa stanu szkolnej infrastruktury sportowej na terenie gminy Radecznica”. Podczas gali laureatom konkursu nagrody wręczali członkowie kapituły konkursowej. Perłę Biznesu odebrał Wójt Gminy Pan Marian Szuper. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, którzy głosowały na inwestycje zgłoszoną przez naszą gminę.

>GALERIA ZDJĘĆ<<

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski