Licznik odwiedzin

3909059

Reprezentacja Gminy na Dożynkach Diecezjalnych

 

Barwne i starannie wykonane wieńce są dowodem wdzięczności za całoroczne zbiory i pomyślnie zakończone żniwa. To czas radości i podziękowań za tegoroczne obfite zbiory. Tak było i w tym roku podczas Diecezjalnego Święta Plonów, które odbyło się 11 września 2022 r. w Krasnobrodzie. Mszę Świętą Dziękczynną w Sanktuarium Nawiedzenia NMP odprawił Ks. Bp Mariusz Leszczyński. Ważnym elementem eucharystii było poświęcenie wieńców oraz przekazanie chleba i innych darów ołtarza gospodarzowi uroczystości przez starostów dożynkowych. Oprócz nich dary ołtarza składały delegacje wieńcowe, wśród których była również reprezentacja gminy Radecznica: Wójt Gminy Pan Marian Szuper, Starostowie: Pan Jerzy Gumieniak i Pani Alina Śledź wraz z członkami KGW „Nasze Źródła” z Zaporza.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski