Licznik odwiedzin

3775140

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

     14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie Ministerstwa Oświaty – która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce. Ten dzień jest również okazją by podziękować dyrektorom, nauczycielom, pracownikom oświaty za dotychczasowy wysiłek włożony w edukację dzieci i młodzieży szkolnej.

     Z okazji tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej w dniu 14 października 2021 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Radecznicy odbyło się uroczyste spotkanie przedstawicieli samorządu, członków Komisji Kultury, Oświaty i Wychowania  z dyrektorami podległych placówek oświatowych i wyróżnionymi nauczycielami. Wójt Gminy Marian Szuper złożył dyrektorom szkół oraz za ich pośrednictwem wszystkim nauczycielom i pracownikom szkół z terenu naszej gminy serdeczne podziękowania za sumienne wykonywanie obowiązków służbowych, zaangażowanie w pracę na rzecz oświaty, Ponadto podkreślił rangę zawodu nauczyciela oraz wkład edukacji w kształtowanie społeczeństwa i życia przyszłych pokoleń. 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski