Licznik odwiedzin

3775393

NIECODZIENNY JUBILEUSZ  

setne urodziny mieszkanki Gminy Radecznica!

 

      Dnia 7 sierpnia 2020 r. Pani Helena Ruska z Wólki Czarnostockiej świętowała swoje 100 urodziny. W tym, jakże uroczystym dniu Dostojna Jubilatka otrzymała mnóstwo życzeń, przede wszystkim zdrowia na kolejne 100 lat życia. W imieniu władz samorządowych na ręce Jubilatki życzenia przekazał Wójt Gminy Radecznica Marian Szuper oraz Kierownik USC w Radecznicy Wiesława Krukowska. Listy gratulacyjne z okazji setnych urodzin Jubilatka otrzymała również od Prezesa Rady Ministrów oraz Prezesa KRUS.

Pani Helena urodziła się dokładnie sto lat temu 07.08.1920 r. w Metzu we Francji. Wychowała dwoje dzieci: Jana i Mariannę. Doczekała się 7 wnucząt i 11 prawnucząt. Przeżyła wojnę światową, widziała wiele krzywd i zła, jednak do dzisiaj zachowała pogodę ducha.

Jubilatka osiągnęła wiek, o jakim wszyscy marzymy i którego życzymy sobie nawzajem w szczególnie uroczystych dla nas chwilach, ale który osiągają tylko nieliczni. Sto lat, to nie tylko piękny wiek, ale także historia pisana przez życie na przestrzeni dwóch wieków.

Gratulujemy pięknego jubileuszu setnych urodzin. Życzymy zadowolenia z każdego nowego dnia oraz miłości ze strony najbliższych.

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski