Licznik odwiedzin

3903354

Sołtysi i składy Rad Sołeckich VIII kadencji

 

Lp.

Nazwa miejscowości

Imię i nazwisko Sołtysa

Skład Rady Sołeckiej

1.

Czarnystok

Barbara Sykała

  1. Kurowska Joanna 
  2. Cielica Krzysztof
  3. Sołtys Alina
  4. Furlepa Krzysztof
  5. Sykała Marek

2.

Dzielce

Helena Odrzywolska

  1. Rak Marek
  2. Ładosz Janusz
  3. Furlepa Alina

3.

Gaj Gruszczański

Anna Dudek

  1. Kawka Ryszard
  2. Basiak Małgorzata
  3. Batorski Henryk
  4. Wachowicz Małgorzata
  5. Gąsior Grzegorz

4.

Gorajec-Stara Wieś

Stanisław Harkot

  1. Madej Edward
  2. Sykała Wiesław
  3. Wcisło Stanisław

5.

Gorajec-Zagroble

Jan Mróz

  1. Smarkala Krzysztof
  2. Górniak Wiesław
  3. Grygiel Andrzej
  4. Mróz Stanisław

6.

Gorajec-Zagroble-Kolonia

Tadeusz Harkot

  1. Gozdecki Jan
  2. Dziwota Stanisław
  3. Wypych Aleksander

7.

Gorajec-Zastawie

Alicja Bielak

  1. Ładosz Stanisław
  2. Chorzępa Łukasz
  3. Rymarz Bronisław
  4. Budzyński Wiesław
  5. Kwiatkowski Stanisław

8.

Gruszka Zaporska

Jan Szaran

  1. Kwiecień Sławomir
  2. Kryk Renata
  3. Skiba Mieczysław

9.

Latyczyn

Maciej Nastaj

  1. Nastaj Maciej
  2. Dybowski Mateusz
  3. Paszko Aleksander
  4. Cyper Janusz

10.

Mokrelipie

Stanisław Winiarczyk

  1.  Winiarczyk Helena
  2. Pastuszak Wiesława
  3. Góra Waleria
  4. Bryk Stanisław
  5. Książek Józefa

11.

Podborcze

Stanisław Kurek

  1. Bielak Mariusz
  2. Krzyszczak Zbigniew
  3. Mróz Emilia
  4. Chołota Wojciech
  5. Gąsior Krzysztof

12.

Podlesie Duże

Jan Garbarz

  1. Szkołut Józef
  2. Jachymek Kazimierz
  3. Pastuszak Tomasz

13.

Podlesie Małe

Jerzy Krukowski

  1. Batorski Alfred
  2. Batorski Piotr
  3. Batorski Zenon

14.

Radecznica

Lech Kozioł

  1. Biłant Anna
  2. Wachowicz Jarosław
  3. Ferenc Bartłomiej
  4. Sznitowska Laura
  5. Wachowicz Janusz
  6. Majewska Aneta
  7. Ligaj Marek

15.

Trzęsiny

Tadeusz Żłób

  1. Jerzy Rap
  2. Ducher Aleksander
  3. Małysz Florian

16.

Wólka Czarnostocka

 

  1.  Charkot Henryk
  2. Ryba Mirosław
  3. Woźny Dariusz

17.

Zaburze

Paulin Łapiński

  1. Olech Janusz
  2. Kołtun Bolesław
  3. Krukowska Urszula
  4. Dymek Zbigniew
  5. Smarkała Mieczysław

18.

Zakłodzie

Mirosław Poświatowski

  1. Godzisz Zbigniew
  2. Dziura Tomasz
  3. Poździk Adam
  4. Poświatowski  Arkadiusz
  5. Zwolak Henryk

19.

Zaporze

Beata Pawelczyk

  1. Magdziarz Stanisław
  2. Gil Sabina
  3. Woźnica Zbigniew
  4. Rekiel Bogdan

 

 

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski