Licznik odwiedzin

3164854

Podzielili się opłatkiem

     

      W czwartek 30 stycznia br. w remizie OSP w Radecznicy miało miejsce spotkanie opłatkowe w którym wzięli udział: radni, sołtysi, radni powiatowi: Pan Leszek Pastuszak i Pan Lucjan Bednarz, przedstawiciel Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli Pani Agnieszka Gawda, Prezes Stowarzyszenia Mokrelipie Pan Andrzej Kondrat, dyrektorzy szkół z terenu gminy Radecznica, pracownicy Urzędu Gminy w Radecznicy, Biblioteki Publicznej Gminy Radecznica, Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radecznicy, proboszczowie parafii z terenu Gminy Radecznica oraz OO. Bernardyni z  Bazyliki Mniejszej Świętego Antoniego w Radecznicy. Po wspólnej modlitwie zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Wójt Gminy Pan Marian Szuper podsumował miniony rok, podziękował wszystkim za współpracę i pomoc w realizacji gminnych zadań, życząc jednocześnie, aby Nowy Rok był również owocny i pomyślny. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem w postaci  tradycyjnych dań wigilijnych przygotowanym przez członków Stowarzyszenia Stąd Jesteśmy i Klubu Kobiet Aktywnych z Radecznicy.

  • DSC00724
  • DSC00725
  • DSC00726
  • DSC00727
  • DSC00747
  • DSC00767
  • DSC00784

Simple Image Gallery Extended

 

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski