Licznik odwiedzin

3378740

Konkurs - "Lokalna Żywność w Twórczości Artystycznej"    Piszesz? Śpiewasz? Lubisz lokalną żywność? Strona Mam Plon (https://mamplon.pl) organizuje konkurs na najsmaczniejszy utwór muzyczny lub literacki. Zaśpiewaj lub opisz popularne w twoim regionie danie, potrawę, przysmak i wygraj 500 zł! Ideą przedsięwzięcia jest promowanie tradycyjnych polskich smaków, a także regionalnych producentów żywności oraz wytwarzanych przez nich produktów. Wielki finał odbędzie się 24.10.2020 w stolicy humoru, czyli Wąchocku!
Zapraszamy do wzięcia udziału.

Prace nadsyłać można w jednej z kategorii:
PIOSENKA
✍️WIERSZ
LEGENDA/ OPOWIEŚĆ/ DOWCIP

Do dnia 20.10.2020 na naszej grupie:
https://www.facebook.com/groups/mamplon

Więcej informacji na stronie:
https://mamplon.pl/blog/2020/09/14/uwaga-konkurs/

................................................................................................................................................

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłasza otwarty konkurs ofert pod hasłem „1918 i 1920 PAMIĘTAMY”. To ogromna szansa na dofinansowanie dla organizacji pozarządowych, które chcą upamiętnić rocznice odzyskania Niepodległości i Bitwy Warszawskiej. Kwota dotacji na wszystkie zadania sięga 2 500 000 zł. Dofinansowanie mogą otrzymać m.in. programy patriotyczno-edukacyjne np. „żywe lekcje historii”, wystawy, seminaria, konferencje, organizowane również online, a także podróże historyczne do miejsc bezpośrednio związanych z wydarzeniami historycznymi i bohaterskimi walkami 1918 i 1920 roku. Wśród zadań jest także opieka nad grobami poległych w walce o Niepodległość, odnajdywanie „zapomnianych” grobów, składanie kwiatów i zniczy w miejscach pamięci oraz na grobach bohaterów walk o Niepodległość Polski. Pieniądze mogą być przeznaczone również na organizację pikników, wieczornic, rekonstrukcji historycznych i zawodów patriotyczno-sportowych, np. biegów niepodległościowych. Warunkiem jest złożenie wniosku o dofinansowanie do 2 października 2020 r. i spełnienie wszystkich wymogów Otwartego Konkursu Ofert.

................................................................................................................................................

WÓJT GMINY

RADECZNICA

 

Informacja

 

 Wójt Gminy Radecznica

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości

stanowiącej własność Gminy Radecznica, położonej w obrębie Zaburze, oznaczonej w ewidencji gruntów numerem działki 412/1 o pow.0,25 ha.

Księga wieczysta nr ZA1Z/001211259/0

 

Cena wywoławcza -7733,00 zł, wadium 774,00zł.

 

Przetarg odbędzie się w dniu 21 pażdziernik 2020 ro godz.10⁰⁰ w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Radecznicy. Wadium należy wnieść najpóźniej w dniu 15.10.2020 r.

        Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Radecznicy i w miejscowości Zaburze  oraz opublikowane na stronach internetowych:   www.gminaradecznica.pl  i www.bip.gminaradecznica.pl.

Szczegółowe informacje o przetargu można uzyskać w Urzędzie Gminy Radecznica pokój 8, pod nr. telefonu 846826862

  

Radecznica, dn. 16.09.2020 r.

         WÓJT GMINY   

/-/ Marian Szuper

>>Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym<<

................................................................................................................................................

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski