Gmina Radecznica

Herb Gminy

GMINA
RADECZNICA

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Szanowne Panie!

Jestaście naszym NAJWIĘKSZYM SKARBEM jaki istnieje na świecie! Niech ten skromny bukiet będzie wyrazem mojej wdzieczności za Wasz codzienny serdeczny uśmiech i miły gest. Niech będzie wyrazem uznania za Wasze codzienne ciepło i serdeczność. Niech będzie wyrazem naszej męskiej wdzieczności za codziennie podaną herbatę, kawę, posiłek. Dziekuję za Waszą wyrozumiałość w stosunku do nas – mężczyzn. Mówią, że mężczyzni są silni, ale tak naprawdę to Wasza siła, która w dość niewytłumaczalny sposób przenika do mężczyzn. Obdarzajcie nas tą swoją kobiecą siłą i wyrozumiałością każdego dnia. Obiecujemy, że poza Wami nic tak naprawdę się dla nas nie liczyło i nie liczy – tylko Wy- cudowne Panie! Życzę wszystkim Paniom miłego i radosnego Dnia Kobiet 2024.

WÓJT GMINY

Marian Szuper

Skip to content