Gmina Radecznica

Herb Gminy

GMINA
RADECZNICA

Post List #3

Wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub rob贸t budowlanych przy obiektach wpisanych do rejestru zabytk贸w

Wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub rob贸t budowlanych przy obiektach wpisanych do rejestru zabytk贸w

Redakcjapa藕 30, 20235 min read

Gmina Radecznica otrzyma艂a dofinansowanie z Rz膮dowego Programu Odbudowy Zabytk贸w 鈥 edycja 2 – w celu udzielenia dotacji na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub rob贸t budowlanych przy obiektach wpisanych do rejestru zabytk贸w: 1) Wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich ko艣cio艂a pw. Znalezienia…

Remont mur贸w ogrodzeniowych w zespole klasztornym OO. Bernardyn贸w

Remont mur贸w ogrodzeniowych w zespole klasztornym OO. Bernardyn贸w

Redakcjasie 10, 20232 min read

Dofinansowane przedsi臋wzi臋cie jest jednym z element贸w projektu pn. 鈥濺emont konserwatorski obiekt贸w Zespo艂u Klasztornego Zakonu OO. Bernardyn贸w OFM w Radecznicy wraz z zagospodarowaniem terenu鈥. Remont mur贸w ogrodzeniowych dziedzi艅ca ko艣cielnego na d艂ugo艣ci 181 mb. obejmuje: 1. Naprawa mur贸w poni偶ej poziomu terenu: odkopanie…

Skip to content