Gmina Radecznica

Herb Gminy

GMINA
RADECZNICA

ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY DS. PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY DOMOWEJ W GMINIE RADECZNICA PODNOSI SWOJE KWALIFIKACJE

W dniu 04.06.2024r odbyło się szkolenie Zespołu Interdyscyplinarnego do spraw Przeciwdziałania Przemocy Domowej w gminie Radecznica  pt. „ Dokumentacja i zadania Zespołów Interdyscyplinarnych i grup diagnostyczno- pomocowych po zmianie ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej”.

Na szkoleniu uczestniczyły Zespoły Interdyscyplinarne z gmin Radecznica, Sułów, Szczebrzeszyn.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez dr Marek Mudant-  specjalistę w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.  Członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego poprzez udział w szkoleniach zdobywają niezbędną wiedzę by Przeciwdziałać Przemocy Domowej.

 

Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego

Joanna Sykała

Skip to content