Gmina Radecznica

Herb Gminy

GMINA
RADECZNICA

Inauguracyjna sesja Rady Gminy Radecznica

W poniedziałek 6 maja 2024 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Radecznica odbyła się I sesja IX kadencji Rady Gminy Radecznica. Obrady otworzyła Pani Laura Sznitowska.

Podczas sesji nowo wybrani radni oraz Wójt Gminy Pan Edward Polak otrzymali z rąk przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej Pani Edyty Dubiel zaświadczenia o wyborze oraz  złożyli ślubowanie. Nowo zaprzysiężony Wójt podziękował wszystkim wyborcom za głosy i pogratulował nowym radnym. Zapewnił, że będzie służył mieszkańcom i  zaprosił  do współpracy wszystkich, którym leży na sercu dobro gminy Radecznica.

 W porządku obrad znalazł się także wybór przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącego. Funkcję Przewodniczącego Rady Gminy radni powierzyli Panu Marcinowi Zymon, Wiceprzewodniczącym Rady Gminy został wybrany Pan Łukasz Chorzępa.

 

Przebieg obrad zarejestrowany z transmisji on-line dostępny jest pod linkiem:

https://gminaradecznica.sesja.pl/portal/videos/1618ca6c-29de-4ec2-a3c6-d919459962ed

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Skip to content