ZAPYTANIE OFERTOWE – ZABEZPIECZENIE, ZACHOWANIE ORAZ UTRWALENIE FRAGMENTÓW MURU DAWNEGO KOŚCIOŁA (XV w.) I DZOWNNICY BRAMNEJ (XVII w.) W MOKREMLIPIU

Ogłoszenie postępowania zakupowego w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków dla realizacji zadania pn. „Zabezpieczenie, zachowanie oraz utrwalenie fragmentów muru dawnego kościoła (XV w.) i dzwonnicy bramnej (XVII w.) w Mokremlipiu.”

Informujemy, że w dniu   17 września, 2024 r. na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy Radecznica https://bip.gminaradecznica.pl/zabezpieczenie-zachowanie-oraz-utrwalenie-fragmentow-muru-dawnego-kosciola-xv-w-i-dzwonnicy-bramnej-xvii-w-w-mokremlipiu/ zostało opublikowane postępowanie zakupowe w ramach Rządowego Programu Ochrony Zabytków.

Oferty należy składać do dnia  18 października 2024r. godz. 11:00

na adres:  Parafia pw. Znalezienia Krzyża Świętego, Mokrelipie 98,  22-463 Radecznica

lub  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail Zamawiającego: ezamowienia@gminaradecznica.pl