Gmina Radecznica

Herb Gminy

GMINA
RADECZNICA

Wyróżnienie dla Gminy Radecznica

Dnia 29. września 2023r. w Urszulinie odbyła się konferencja podsumowująca realizację działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pod nazwą „PROW wspiera lubelską wieś”. Podczas wydarzenia nagrodzono najbardziej zasłużonych w województwie lubelskim. Gminę Radecznica reprezentowali Wójt Gminy Radecznica Pan Marian Szuper, Sekretarz Gminy Radecznica Pani Edyta Dubiel, Przewodniczący Rady Gminy Radecznica Pan Jerzy Gumieniak oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Dzielcach w osobach Pani Joanna Małysz, Dominika Małysz, Julia Ładosz, Michalina Szczepanek oraz Agnieszka Godzisz. Nasza gmina dostała wyróżnienie „TOP LIDER PROW 2014-2020” w kategorii „PROW wspiera środowisko” oraz w tej samej kategorii zyskaliśmy pierwsze miejsce w województwie lubelskim za inwestycję pn. „Budowa ujęcia wody w miejscowości Gorajec-Zagroble” finansowaną z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Prestiżową nagrodę z rąk Pana Zdzisława Szweda Członka Zarządu Województwa Lubelskiego oraz Pani Ewy Szałachwiej Dyrektora Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi odebrał Wójt Gminy Radecznica Pan Marian Szuper. Jest to dla naszej gminy duże wyróżnienie na tle całego województwa i powiatu

>GALERIA ZDJĘĆ<<

Skip to content