STRATEGIA ROZWOJU GMINY RADECZNICA NA LATA 2025-2035 – PROŚBA O WYPEŁNIENIE ANKIETY

Radecznica 30.09.2024 r.

ul. B. Prusa 21

22 – 463 Radecznica

ZP.061.1.2024

Szanowni Państwo

Gmina Radecznica przystąpiła do opracowania Strategii Rozwoju Gminy Radecznica na lata 2025 – 2035.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety w celu przygotowania raportu diagnostycznego, który stanowi pierwszy etap prowadzonych prac.

Dodatkowym elementem przygotowania raportu będą warsztaty diagnostyczne, na które zaprosimy Państwa w najbliższym czasie.

Wyniki powyższych działań będą wykorzystane w procesie formułowania wniosków dotyczących barier ograniczających rozwój gminy.

Zależy nam, aby mieszkańcy wypowiedzieli się w tak ważnych zagadnieniach, które posłużą do opracowania diagnozy społeczno – gospodarczej, środowiskowej i przestrzennej gminy.

Link do ankiety:  https://www.interankiety.pl/f/n7z93YvJ

Ankieta będzie aktywna do 21.10.2024 r. Ankieta w formie papierowej jest dostępna w sekretariacie Urzędu Gminy ul. B. Prusa 21, 22-463 Radecznica.

Wójt Gminy Radecznica

Edward Polak

Do pobrania:

Formularz ankiety do ręcznego wypełnienia