ROWEREM PO MALOWNICZYCH ZAKĄTKACH ROZTOCZA ZACHODNIEGO

W niedzielę 28 lipca 2024 r. odbył się rajd rowerowy zorganizowany przez Gminne Centrum, Sportu i Turystyki w Radecznicy oraz Wójta Gminy Radecznica. Uczestnicy o godz. 9 wyruszyli z placu za Urzędem Gminy w Radecznicy. Ciekawa trasa prowadząca m.in. przez Las Cetnar, Trzęsiny, Teodorówkę, Jędrzejówkę pozwoliła pasjonatom turystyki z perspektywy rowerowego siodełka zagłębić się w malowniczych zakątkach Roztocza Zachodniego. Bliskie sąsiedztwo  okolicznych pól i leśnej głuszy, urozmaicony  krajobraz sprawiły, że rowerzyści  czerpali pozytywną energię ze wspólnej jazdy. Po pokonaniu 53 kilometrowej trasy cykliści przed godz. 15 dotarli do mety, gdzie na uczestników wyprawy rowerowej czekał mały poczęstunek.

>>GALERIA ZDJEĆ<<