ZAWIADOMINIE O ZWOŁANIU ZEBRANIA WIEJSKIEGO W M. GAJ GRUSZCZAŃSKI

1. Wójt Gminy Radecznica zawiadamia o zwołaniu zebrania wiejskiego w celu przeprowadzenia głosowania w sprawie odwołania Rady Sołeckiej Sołectwa Gaj Gruszczański
Lp. Nazwa sołectwa Data zebrania godzina lokal Obsługujący UG Przewodniczący zebrania
1. Gaj Gruszczański 27.10.2024 16:00 Remizo-świetlica

Gaj Gruszczański 42

Janowska Anita Poświatowski Mirosław

Wójt Gminy Radecznica informuje, że w przypadku braku quorum, wymienionego (20 % mieszkańców sołectwa uprawnionych do głosowania) zebranie odbywa się w tym samym dniu – w „drugim terminie”- po upływie pół godziny od godziny podanej w zawiadomieniu – bez względu na liczbę uczestników zebrania.

1. Wójt Gminy Radecznica zawiadamia, że w przypadku odwołania członka/członków Rady Sołeckiej Sołectwa Gaj Gruszczański na zebraniu wiejskim zwołanym na dzień 27 października 2024 r. na godzinę 16.00 (ewentualnie w drugim terminie na godzinę 16.30), zarządzono wybory uzupełniające do Rady Sołeckiej Sołectwa Gaj Gruszczański i zwołano w tej sprawie zebranie wiejskie.
1. Gaj Gruszczański 27.10.2024 17:00 Remizo-świetlica

Gaj Gruszczański 42

Janowska Anita Poświatowski Mirosław

Wójt Gminy Radecznica informuje, że w przypadku braku quorum, wymienionego (20 % mieszkańców sołectwa uprawnionych do głosowania) zebranie odbywa się w tym samym dniu – w „drugim terminie” – po upływie pół godziny od godziny podanej w zawiadomieniu – bez względu na liczbę uczestników zebrania.

WÓJT GMINY

Edward Polak