Licznik odwiedzin

3775288

   

      Reprezentacja około 40 kobiet z Gminy Radecznica uczestniczyła w VIII Forum Kobiet Aktywnych w Urszulinie.  Forum Kobiet Aktywnych, to cykliczna impreza upowszechniająca aktywność kobiet na obszarach wiejskich naszego województwa, w różnych sferach działalność. Motywem przewodnim tegorocznego Forum była „Tradycja i obyczaje, czyli powrót do korzeni”. Były spotkania, panele dyskusyjne, warsztaty, koncerty, potańcówka, kino letnie, gra terenowa, różnorodne formy aktywności na łonie natury, zwłaszcza relaksacji.  Poza tym Forum ubarwił pokaz mody folkowej Anety Larysy Knap inspirowanej motywami ludowymi.  

Podczas Forum rozstrzygnięty został konkurs Kobieta Aktywna Lubelszczyzny i wyróżnione zostały kobiety, które są inicjatorkami ważnych działań społecznych na terenie swoich gmin w kategoriach min.:  Kobieta Aktywna Roku, Animatorka Roku, Autorka Inicjatywy Społecznej Roku, Wolontariuszka Roku i inne.

Miło nam poinformować, że w tym roku Statuetka Kobiety Aktywnej Roku trafiła w ręce mieszkanki naszej gminy – Pani Laury Sznitowskiej. To kobieta, która nie boi się wyzwań, a każda przeszkodę traktuje jako cel do pokonania. Od wielu lat aktywnie działa na rzecz mieszkańców. Kieruje się zasadą, że doba ma aż 24 godziny i tyle można w niej zdziałać. Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do galerii zdjęć >>kliknij<< 

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski