Licznik odwiedzin

3775359     Zachęcamy osoby chętne  z terenu Gminy Radecznica do udziału w VII Forum Kobiet Aktywnych, które odbędzie się w dniach 1-2 lipca 2015 roku w Józefowie nad Wisłą. 

Świadomość i równowaga – czyli jak żyć w zgodzie z naturą. Pod takim hasłem odbędzie się kolejne Forum Kobiet Aktywnych. Tegoroczny program jest bardzo różnorodny i interesujący.  Będą  stoiska regionalne ze zdrową żywnością, występy artystyczne, przedstawienia teatralne i ciekawe panele dyskusyjne tj. ”Jak żyć zgodnie z naturą” z udziałem Renii Jusis czy ” Jak zachować równowagę w życiu” z udziałem Marioli Bojarskiej - Ferenc. Pokaz mody, koncerty, porady ze zdrowego żywienia i wiele innych atrakcji przygotowano dla  uczestników tegorocznej edycji forum. Transport zapewnia Pan Wójt. Więcej informacji i zapisy pod nr tel. 608-522-209. Zapraszamy!

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski