Licznik odwiedzin

3858640

Rolnik z Lubelskiego 2022

 

    Rusza konkurs „Rolnik z Lubelskiego 2022” Organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie. Projekt ma na celu: promowanie nowoczesnego rolnictwa i aktywności społecznej (dobrych praktyk) na obszarach wiejskich województwa lubelskiego; wyróżnienie przedsiębiorczych gospodarzy prowadzących swoją działalność zgodnie z zasadami dobrej kultury rolnej, dbających o zachowanie wysokich standardów produkcji rolnej, dobrostanu zwierząt i ochroną środowiska; kreowanie pozytywnego wizerunku rolnictwa i lubelskiej wsi. W tym roku wybieramy najlepszych rolników w czterech kategoriach konkursowych. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur!

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia do pobrania ze strony internetowej: https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/rusza-konkurs-rolnik-z-lubelskiego-2022/

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski