Licznik odwiedzin

3858562

MDP chłopców z OSP RADECZNICA najlepszą drużyną w powiecie zamojskim!

 

      Ogromne emocje towarzyszyły Powiatowym Zawodom Sportowo – Pożarniczym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz  Kobiecych Drużyn Pożarniczych, które zostały rozegrane 25 czerwca na Stadionie Miejskim w Szczebrzeszynie w ramach XXIII Igrzysk LZS. W duchu sportowej rywalizacji zmierzyli się druhowie - zwycięscy zawodów szczebla gminnego z poszczególnych gmin powiatu zamojskiego. Do rywalizacji przystąpiło 21 drużyn. Gminę Radecznica reprezentowała MDP chłopców z jednostki OSP w Radecznicy. Zawody zostały rozegrane w trzech grupach (MDP dziewczęta, MDP chłopcy i grupa „C” kobiety) w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy 7x50m z przeszkodami oraz pożarniczych ćwiczeniach bojowych. Po zaciętych zmaganiach z niecierpliwością oczekiwano ogłoszenia wyników. Reprezentująca Gminę Radecznica Chłopięca Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP w Radecznicy wykazała się wysokim poziomem sprawności i zajęła I miejsce na podium.

Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej gminy i gratulujemy wyników!

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Simple Image Gallery Extended

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski