Licznik odwiedzin

3567187

Gmina Radecznica na trasie Tour de Pologne!

 

         Tegoroczna, 78. edycja Tour de Pologne, podzielona jest na 7 etapów, które odbędą się w dniach 9-15 sierpnia.W czwartek, 20 maja br. trasę tegorocznej edycji przedstawił dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang. Najważniejszy wyścig kolarski w Europie Środkowo-Wschodniej zawita na Roztocze 9 sierpnia. Zawodnicy wyruszą z Placu Zamkowego w Lublinie pokonując 216 kilometrów. Tego dnia peleton przejedzie przez cztery miejscowości naszej gminy: Latyczyn, Radecznicę, Zaporze, Gruszkę Zaporską kierując się w stronę Krasnegostawu. Zakończenie I etapu będzie miało miejsce w Chełmie.

Wszystkich miłośników jednośladowych zmagań już dziś zapraszamy do kibicowania uczestnikom jednej największej kolarskiej imprezy w tej części Europy.

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski