Licznik odwiedzin

3567190

 

Stanowisko do samospisu w ramach Narodowego Spisu Powszechnego

Ludności i Mieszkań 2021

 

      Z dniem 1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Potrwa on do 30 września 2021 r. Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. 

Dla osób nieposiadających dostępu do internetu w Urzędzie Gminy w Radecznicy zostało udostępnione bezpłatne stanowisko komputerowe do dokonania samospisu internetowego. Z komputera skorzystać można w godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr tel. 8468-26-852.

 

WÓJT GMINY 

Marian Szuper 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski