Licznik odwiedzin

3455442

Budowa drogi gminnej nr 110109L od km 0+000 do km 1+131 w miejscowości Zakłodzie

Budowa drogi gminnej nr 110109L od km 0+000 do km 1+131 w miejscowości Zakłodzie została dofinansowana w 2020 roku w naborze uzupełniającym ze środków Funduszu Dróg Samorządowych.

Całkowita długość odcinka 1131,0mb. Droga klasy D o przekroju 1 x 1 z mijankami. Szerokość pasa ruchu 3,5 m. w miejscu mijanej 5,0 m., 3 mijanki zlokalizowane po stronie lewej w km 0+167, 0+755, 1+052 długości 25,0 m każda. Obustronne pobocza gruntowe ulepszone szerokości 2 x 0,75 m. Nawierzchnia z betonowych płyt drogowych. Oznakowanie pionowe. Przebudowa skrzyżowania z drogą powiatową Nr 3201L w km 1+126 do km 1+131.

Okres realizacji XI 2020 – VI 2021.

W wyniku planowanej budowy podwyższeniu ulegną parametry techniczne i eksploatacyjne drogi (od drogi gruntowej do utwardzonej) co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa wszystkich użytkowników w tym kierujących i pieszych.

 

Szukaj

Aktualności

Bezpłatny rachunek w każdym banku   Jeśli nie masz konta w żadnym banku, możesz założyć bezpłatny podstawowy rachunek płatniczy (PRP). Zrobisz to w banku, w oddziałach banków zagranicznych, instytucjach kredytowych i spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, które prowadzą rachunki płatnicze dla konsumentów. Podstawowy rachunek płatniczy jest bezpłatny Oznacza to, że za darmo możesz: otworzyć i prowadzić konto w banku, otrzymać kartę płatniczą (za jej obsługę również nie płacisz), wypłacać pieniądze w bankomatach i wpłacać je do wpłatomatów banku (nielimitowana liczba transakcji w bankomatach Twojego banku w  Polsce), 5 razy w miesiącu zlecić transakcje płatnicze (zlecenia stałe, przelewy, polecenia zapłaty), 5 razy w miesiącu wypłacić gotówkę z bankomatów innych banków. Co daje Ci podstawowy rachunek płatniczy Jeśli masz Podstawowy Rachunek Płatniczy, możesz: otrzymywać przelewy oraz wpłacać pieniądze na swój rachunek, wypłacać gotówkę w banku lub w bankomacie (w Polsce i za granicą), płacić kartą, wypłacać gotówkę przy użyciu terminala płatniczego podczas robienia zakupów i płacenia za nie kartą płatniczą, realizować zlecenia płatnicze. Podstawa prawna Ustawa z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (Dz.U. 2020 poz. 794, art. 59ia). Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/92/UE z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie porównywalności opłat związanych z rachunkami płatniczymi, przenoszenia rachunku płatniczego oraz dostępu do podstawowego rachunku płatniczego.
................................................................................................................................................

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski