Licznik odwiedzin

3775367

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

              22-463 RADECZNICA

                 ul. B. Prusa 21

            tel. (0-84) 68-18-161

UWAGA!!!

 

     Zwracamy się z prośbą do interesantów o ograniczenie wizyt w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Radecznicy do niezbędnego minimum w związku z wystąpieniem stanu epidemii wywołanym przez wirus SARS-Co V-2. Przed wizytą w GOPS prosimy najpierw o kontakt telefoniczny.

     Prosimy o załatwianie spraw przez kontakt telefoniczny lub elektronicznie. Wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500+, 300+, funduszu alimentacyjnego itp. można złożyć przez internet (portal Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ). W razie problemów ze złożeniem wniosku on-line prosimy o kontakt telefoniczny. 

     Zgodnie z § 24a pkt 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, do dnia 4 grudnia 2020 r. kierownicy jednostek organizacyjnych polecają pracownikom wykonywanie pracy zdalnej. Do warunków świadczenia pracy zdalnej stosuje się przepisy art. 3 ust. 3-8 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 1842). 

      Zgodnie z § 24a pkt 2 w/w rozporządzenia, kierujący jednostką organizacyjną może wyłączyć z zakresu pracy zdalnej pracowników realizujących zadania niezbędne do zapewnienia pomocy obywatelom, jeżeli nie jest możliwe ich wykonywanie w ramach pracy zdalnej. 

  Kontakt osobisty zalecany jest jedynie w sprawach PILNYCH, wymagających NIEZWŁOCZNEGO załatwienia.

Tel. stacjonarny: 84/ 68 18 161

Tel. komórkowy – Kierownik GOPS: 510 203 218

Tel. komórkowy pracownicy socjalni: 510 203 219

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z up. KIEROWNIKA          

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Justyna Górniak-Mameła         

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski