Licznik odwiedzin

3909034

KOMUNIKAT DLA PRZEDSIĘBIORCÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ ALKOHOLU !!!

 

Urząd Gminy w Radecznicy przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku uiszczenia opłaty II raty za korzystanie z posiadanych zezwoleń w nieprzekraczającym terminie do 31 maja 2014 r.

Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i należytej wysokości skutkuje wygaśnięciem posiadanych zezwoleń.

Przedsiębiorca którego zezwolenia wygasną z powodu niedokonania wpłaty II raty w określonym ustawowo terminie będzie mógł wystąpić z wnioskiem o wydanie nowego zezwolenia nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od dnia wydania decyzji o wygaśnięciu dotychczasowego.

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski