Licznik odwiedzin

3775274

      Wojewoda Lubelski oraz Biuro Organizacyjne Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę zaprasza lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli środowiska biznesu do udziału w tegorocznej „Charytatywnej Aukcji Przedmiotów” organizowanej w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Aukcja odbędzie się 12 grudnia 2019 r. o godz. 1500 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w Aukcji mamy możliwość wsparcia potrzebujących najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Wzorem lat ubiegłych „biletem wstępu” na Aukcję są słodycze. Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „Dary Serca” – przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m. in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy.

Pozyskane produkty trafią do dzieci wychowujących się w rodzinach wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Paczki przekazane zostaną także do dzieci z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo – wychowawczych.

Każdy uczestnik "Aukcji" będzie mógł wylicytować  m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.

Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdps.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu Aukcji. Dary za wylicytowane przedmioty dostarczane są do Głównego Magazynu Akcji przy ul. Kunickiego 35 w późniejszym terminie.

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski