Licznik odwiedzin

3909034

 

       8 czerwca 2014 roku Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli organizuje w siedzibie Zespołu Doradztwa Rolniczego w Sitnie uroczysty jubileusz 90-lecia istnienia Ośrodka Kultury Rolnej w Sitnie.

   To uhonorowanie dziewięćdziesięcioletniej historii oświaty rolniczej i doradztwa w kolejnych szkołach i instytucjach w Sitnie realizujących programy edukacyjne i oświatowe dla wsi zamojskiej. Przedsięwzięcie będzie uroczystą akademią z udziałem przedstawicieli wszystkich szkół i instytucji doradztwa jakie miały swoją siedzibę w siteńskim pałacu od 1924 roku.

  Zapraszamy pracowników i absolwentów wszystkich szkół rolniczych jakie tu funkcjonowały oraz emerytowanych pracowników doradztwa związanych z Sitnem. Udział w uroczystościach jest nieodpłatny ale wymaga wcześniejszego zgłoszenia. W zgłoszeniu należy wskazać:

1. Absolwenci/pracownicy szkół:

imię i nazwisko/nazwisko z lat szkolnych, szkołę i rocznik, aktualny adres i telefon do kontaktu.

2. Emeryci/renciści doradztwa:

imię i nazwisko, lata zatrudnienia, aktualny adres i telefon do kontaktu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 maja.

   Gorąca prośba do wszystkich, którzy utrzymują kontakt lub posiadają wiedzę o adresach absolwentów i emerytów o przekazanie informacji zainteresowanym.

Prosimy też o informacje o absolwentkach Ludowej Szkoły Rolniczej Żeńskiej prowadzonej przez Wandę Popławską - na ich obecności bardzo nam zależy.

   Zwracamy się też z prośbą do wszystkich posiadających w domowych archiwach dokumenty, zdjęcia i pamiątki związane z nauką lub pracą w siteńskich placówkach o możliwość użyczenia na czas uroczystości.

 

Osoby do kontaktu:

Nina Drozdowska – 663 914 657, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maria Omańska - 693 200 134, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. do sekretariatu Zespołu Doradztwa Rolniczego w Sitnie:

     84 611 25 20, 84 611 23 39

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski