Licznik odwiedzin

3772949

Usuwanie wyrobów zawierających azbest

 

      Informuje się mieszkańców gminy Radecznica, że w dniach 17.10.2018 r.  -  30.11.2018 r. w Urzędzie Gminy w Radecznicy (pokój nr 2) prowadzony jest II nabór Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Informacje dotyczące naboru wniosków oraz realizacji ww. projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy w Radecznicy (pokój nr 2, tel. 8468-26-856) oraz na stronie http://www.azbest.lubelskie.pl

Druki Zgłoszeń lokalizacji oraz Oświadczenia można pobrać ze strony – Zakładka Usuń AZBEST/Przewodnik Krok po kroku oraz do pobrania poniżej:

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski