Licznik odwiedzin

3909017

 

  Informujemy, że dotychczas używany adres email Urzędu Gminy w Radecznicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. został zastąpiony adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Od 01.01.2014 zmianie nastąpi także adres i strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Radecznicy

 z adresu: www.ug.radecznica.bip-gov.info.pl

na nowy adres:  www.bip.gminaradecznica.pl

Od 01.01.2014 Informacje będą publikowane tylko na nowej stronie BIP.

Za utrudnienia przepraszamy


 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski