Licznik odwiedzin

4051726

Informacja w sprawie naboru pracowników fizycznych

   

    Podaje się do wiadomości mieszkańców gminy informację Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zamościu w sprawie naboru pracowników fizycznych:

    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zamościu informuje, że w bieżącym roku będzie realizowało budowy na terenie Waszej Gminy. Prace na budowach ruszą, gdy tylko warunki pogodowe na to pozwolą. Jednak już w chwili obecnej prowadzimy nabór pracowników do prac fizycznych na budowach (robotnicy drogowi, operatorzy). Ogłoszenie o naborze pracowników zostało złożone w Powiatowym Urzędzie Pracy, ale być może wśród mieszkańców gminy są osoby w trudnej sytuacji materialnej chętne do podjęcia pracy w tut. przedsiębiorstwie. Gwarantujemy zatrudnienie na okres sezonu robót na podstawie umowy o pracę.

Bliższych informacji można uzyskać w siedzibie Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Sp. z o.o. ul. Peowiaków 7 w Zamościu lub pod numerem telefony 84 677 62 18.

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski